👈 فروشگاه فایل 👉

بررسی برخی بیماری های شایع دامی

ارتباط با ما

... دانلود ...

بررسی برخی بیماری های شایع دامی

دانلود فایل کامل بررسیبرخی بیماری های شایع دامی

در قالب فایل word و متشکل از 33 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::

برخی بیماری های شایع دامی

تب نزله ای بدخیم گاوهایا MCF

این بیمار حاد کشنده با واگیری محدود ، مختص گاو است . بین حیوانات اهلی تنها گاو و گومیش به این بیماری مبتلا شده و علائم ظاهری را از خود نشان می دهند و در سایر نشخوار کنندگان علائم بیماری دیده نمی شود . گاو در تمام سنین به این بیماری مبتلا می شود افزایش فصلی بیماری نشان می دهد که ویروس به وسیله واسطه ای چون گوسفند بیشتر باعث ابتلا می شود و در جاهایی که گاو و گوسفند باهم نگهداری می شوند بیماری بیشتر دیده شده است .

شانیهای ظاهری در دام بیمار

مرحله نهتفتگی بیماری در حالتهای طبیعی بین 3 تا 8 هفته متغیر است ، ولی شکل عادی بیماری بسیار شایع  و تشخیص آن هم آسان است ، این شکل باتب 40 تا 41.5  درجه به طور ناگهانی و بیحالی مفرط آغاز می شود  ریزش آب از بینی ابتدا مخاطی سپس چرکی و بعد زرد رنگ شده و به زودی تشکیل کبره می دهد ، پوست پوزه حیوان بیشتر تحت تاثیر قرار گرفته و ملتهب و نقاط نکروزه وزخمهای سطحی روی مخاط بینی دیده می شود .

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت عوارض کانال(تداخل نمونه ها،نویز،فیدینگ)آنالیز خطا،کدینگ کانال پاورپوینت پروزه تانگو پاورپوینت گزارش منابع انسانی پتروشیمی فارابی به هلدینگ پاورپوینت نگهداری مواد غذایی بوسیله انجماد پاورپوینت با موضوع آمار رياضي 2