👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بازار سرمایه و پیش بینی جریان فعالیت ها در آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بازار سرمایه و پیش بینی جریان فعالیت ها در آن

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت بازار سرمایه و پیش بینی جریان فعالیت ها در آن دارای 14 اسلاید و با فرمت .PPT و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 14 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .PPT و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

تعریف سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری عبارت است از خرید دارایی (فیزیکی یا مالی) به منظور کسب بازدهی از آن. به بیان ساده تر ، سرمایه گذاری به تعویق انداختن مصرف فعلی برای دستیابی به امکان مصرف بیشتر در آینده است.

سرمایه گذاری می تواند در دارئی های فیزیکی مثل خرید دارئی های حقیقی، فلزات گرانبها، کلکسیونها و ... ویا در دارئی های مالی ( اوراق یا اسنادی که نوعی حقوق و ادعا برای دارنده آن نسبت به صادر کنندگان این اوراق ایجاد می کند) مثل سرمایه گذاری در اوراق بهادار بازار سرمایه صورت گیرد.

اوراق بهادار بازار سرمایه:

اوراق بهادار با درآمد ثابت:

اوراق قرضه دولتی

 اوراق قرضه سازمان های دولتی

 اوراق قرضه شهرداری ها

اوراق قرضه شرکت ها

اوراق سهام :

سهام ممتاز

سهام عادی

اوراق مشتقه:

پیمان آتی

برگ اختیار معامله

سوآپ ( معاوضه)

قرضه ساختاری

اوراق بهادار با درآمد ثابت :

این نوع اوراق که رایج ترین آنها اوراق قرضه معمولی است، دارای برنامه پرداخت های معینی بوده، مبلغ و تاریخ هر پرداخت از قبل مشخص است. اوراق قرضه، قراردادهایی برای استقراض پول است که طبق این قرارداد، قرض گیرنده که همان صادر کننده اوراق قرضه است، متعهد می شود اصل مبلغ را در تاریخ معینی در آینده بازپرداخت کرده، در فواصل زمانی معین، و به تناوب، مبالغی را تحت عنوان اقساط بهره به دارنده اوراق قرضه، بپردازد. اوراق قرضه دولتی، اوراق قرضه سازمان های دولتی، اوراق قرضه شهرداری ها و اوراق قرضه شرکت ها از انواع این نو ع می باشند..

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت حسابداری اسناد خزانه اسلامی پاورپوینت نظام بهداشت ودرمان درکشورهلند وضعيت طبقه کارگر تأثير ورزش در كاهش افسردگي جوانان حدود سني 18 ساله پروژه و تحقیق شیشه،آیینه،عدسی