👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت انواع پیشگیری و غربالگری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت انواع پیشگیری و غربالگری

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت انواع پیشگیری و غربالگری دارای 14 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 14 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

) پیشگیری نخستین یا ابتدایی (Primordial)، که موضوع آن جلوگیری از پیدایش و برقراری عوامل خطرزای بیماری است ۲) پیشگیری سطح اول (Primary)، که بر پیشگیری از بروز بیماری در اشخاص سالم توجه دارد ۳) پیشگیری سطح دوم (Secondary)، که بر کسانی که بیماری در آنها ظاهر شده است توجه دارد و به عبارت دیگر به مرحله قبل از بروز علایم بالینی مربوط است و موضوع آن کشف به موقع و درمان بیماریها قبل از ایجاد علایم و نشانیهای واضح بالبی است با پیشگیری سطح سؤم (Tertiary)، که مربوط به مراحل پیشرفته بیماری یا ایجاد ناتوانی است و عبارت است از کاهش ناتوانی معلول بیماری و کوششهایی که برای برگرداندن اعمال اعضاء و دستگاهها به حالت موثر به کار گرفته میشود. این سطوح در شکل شماره ۱ در رابطه با سیر طبیعی بیماری نشان داده شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت کاهش اثر پدیده تشدید زیرسنکرون توسط بانک مقاومت ترمزی دینامیکی گذری بر روانشناسی کودک با تاکید بر جنبه های کاربردی پروتکل جلسات درمان فراشناخت مبانی نظری کیفیت زندگی و رفتارهاي ضد بهره‎ور و ابعاد آن مبانی وپیشینه نظری پژوهش رضایت از زندگی زناشویی