👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بتن و انواع بتن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بتن و انواع بتن

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت بتن و انواع بتن دارای 34 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 34 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

بتن (به فرانسوی: Béton)، از ریشه لاتین (به لاتین: Bitume)در مفهوم وسیع به هر ماده یا ترکیبی که از یک ماده چسبنده با خاصیت سیمانی شدن تشکیل شده باشد گفته می‌شود. بتن ممکن است از انواع مختلف سیمان ونیز پوزولان‌ها، سرباره کوره‌ها، مواد مضاف، گوگرد، مواد افزودنی، پلیمرها، الیاف و غیره تهیه شود. همجنین در نحوه ساخت آن ممکن است حرارت، بخار آب، اتوکلاو، خلا، فشارهای هیدرولیکی و متراکم کننده‌های مختلف استفاده شود.با توجه به گسترش و پیشرفت علم و پیدایش تکنولوژی‌های فراوان در قرن اخیر، شناخت بتن و خواص آن نیز توسعه قابل ملاحظه‌ای داشته است، به نحوی که امروزه شاهد کاربرد انواع مختلف بتن با مصالح مختلف هستیم که هر یک خواص و کاربری مخصوص به خود را داراست.

سیمان ماده‌ای چسبنده‌است که قابلیت چسبانیدن ذرات به یکدیگر و بوجود آوردن جسم یکپارچه از ذرات متشکله را دارا می‌باشد و از ترکیب مصالح آهکی، رس، سیلیس و اکسیدهای معدنی در دمای ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰ درجه سانتی‌گراد ساخته می‌شود. به جسم حاصل، پس از حرارت دادن کلینکر گویند و از آسیاب کردن آن به همراه مقدار مناسبی سنگ گچ سیمان تیپ‌های مختلف بدست می‌آید و همچنین اضافه نمودن پوزولان به کلینکر و گچ سیمان پوزولانی حاصل می‌شود. اندازه دانه‌های کلینکر۲۰-۵ میلی‌متر و رنگ آن سبز تیره می‌باشد.

فهرست مطالب:

مقدمه

ساختار بتن

ویژگی های اب مصرفی بتن

سیمان

سیمان پورتلند

تاریخچه

انواع سیمان پرتلند و کاربرد ان

سیمان پرتلند نوع دوم

خواص کاربردی سیمان پرتلند نوع سوم

سیمان پرتلند نوع چهار

سیمان پرتلند تیپ پن

بتن الیافی

بتن های سبک

بتن های دانه سبک

بتن های متخلخل یا هوادا

ویژگی های بتن های سبک

بتن سبک هوادار

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت ارائه سمینار تحقیق پیش درآمدی بر مالکیت معنوی نقش پس اندازي بيمه در اقتصاد سیستم حقوق و دستمزد شرکت متالورژی پودر مشهد رساله دبیرستان شبانه روزی