👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بسته بندی ادویه تبلیغات وچالشها

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بسته بندی ادویه تبلیغات وچالشها

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت بسته بندی ادویه تبلیغات وچالشها دارای 42 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 42 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

بسته بندی ادویه تقلبات و چالشها تاریخچه ادویه : تجارت ادویه از 3500 سال قبل از میلاد مسیح و از زمان مصریان باستان آغاز شد حتی به قولی بخشی از ثروت بی حساب حضرت سلیمان از تجارت ادویه و هدایای ارزشمند بازرگانان ادویه به دست می آمد ، تجارت ادویه حدود 5000 سال در دست اعراب بود و سپس به خاور میانه و مدیترانه شرقی و اروپا نیز کشیده شد . در قرون وسطی که ادویه وارد بازار اروپا شد ارزشی بسیار بیشتر از آنچه که امروزه برای آن قائل می شویم داشته است . طوری که ارزش یک شیشه ادویه مرغوب برای یک اروپایی قرون وسطایی کمتر از یک شیشه از جواهرات قیمتی همچون زمرد و طلا نبود . امروزه بیش از 130 نوع ادویه دارای خصوصیات فراوان شناخته شده اند که معروفترین ادویه ها از هندوستان به دنیا شناسانده شده اند . تعریف : ادویه بخشی از یک گیاه معطر است که می تواند میوه(فلفل سیاه ، زیره ) یا پوست تنه درخت (دارچین) ،دانه (جوز هندی وهل) ویا ریشه (زنجبیل) باشد وبه صورت کامل ،خرد شده ویا پودر شده برای عطر ورنگ بخشیدن به غذا استفاده شود. خواص ادویه هرکدام از ادویه ها خواص مختلفی برای بدن دارند وبعضی از آنها دارای ارزش تغذیه ای (ویتامین ها وعناصر معدنی) هستند. دارچین: یکی از ادویه های پر طرفدار ذائقه ایرانی هاست ومتخصصان دریافته اند که این ادویه خاصیت ضد میکروبی دارد وعلاوه بر اینکه غذا را خوش طعم میکند میکروبها را نیز از بین می برد حتی گفته می شود گه شاید بتوان از دارچین به عنوان مکمل دارویی آنتی بیوتیک ها در درمان برخی از عفونتها استفاده کرد همچنین دارچین دارای اثرات آنتی اکسیدانی می باشد. انواع دارچین از نظر شکل و ساختمان: 1)دارچین به دو صورت قلم کامل یا قلم شکسته می باشد: الف : قلم کامل (لوله کامل):پوست تراشیده شده ازقسمت داخلی ساقه های گیاه دارچین که روی هم قرار گرفته و به صورت لوله در آمده وباتکه های کوچک آن پر شده وپس از عمل آوری در معرض هوا در آفتاب خشک شده است. ب: قلم شکسته (لوله شکسته) : قطعات شکسته شده وخرد شده با اندازه های مختلف از انواع دارچین است. 2)دارچین برگی یا ورقی : تکه های پوست داخلی ترکه های کوچک و ساقه های جوان گیاه دارچین است .. 3)دارچین خرده : پوست دارچین خرد شده که قسمت خارجی آن جدا نشده وبه وسیله کوبیدن یا تراشیدن ساقه های دارچین هنگام برداشت به دست آمده است . 4) دارجین ساییده : پودر به دست آمده از آسیاب کردن انواع دارچین است و فاقد هر گونه مواد افزودنی می باشد. 5)دارچین حنایی: تکه هایی از ساقه که به رنگ قرمز متمایل به قهوه ای است وبا گذشت زمان به رنگ قهوه ای تیره تبدیل می شود. انواع دارچین از نظر محل کاشت: دار چین سریلا نکایی 2) دارچین سی شل 3)دارچین ماداگاسکاری زردچوبه: نام انگلیسی:turmeric نام علمی: curcuma longa زردچوبه یکی از مهمترین ادویه های رایج محسوب میشود که خواص آنتی اکسیدانی وضد التهابی دارد .این ادویه نارنجی روشن به شکستن چربی وتنظیم متابولیسم بدن کمک می کند با توجه به تحقیقات اخیر دانشگاه کلمبیا زرد چوبه در کاهش خطر ابتلا به دیابت موثر است. محققان درباره خواص رنگدانه زرد موجود در ترکیبات این ادویه بررسیهای مختلفی انجام داده اند تا حتی به شکل دارو بتوان از زرد چوبه استفاده کرد . زرد چوبه در درمان کیسه صفرا وناراحتی های کبدی موثر است. ماده اصلی زرد چوبه کورکومین است که پیشرفت بعضی از امراض ویروسی را در بدن کند می کند . شدت رنگ زرد چوبه: ....

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی و ارزیابی بهره وری از نیروی انسانی بررسی كنترل گیاه هرز به روش بیولوژیكی پاورپوینت درمان فرانظري دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداری میانه 1 آموزش ویدئویی کامل + جزوه تایپ شده ، رنگی و مصور فصل دوم ریاضی یازدهم تجربی ( هندسه )