👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تغذيه و پوكي استخوان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تغذيه و پوكي استخوان

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت تغذيه و پوكي استخوان دارای 14 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 14 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

تغذيه و پوكي استخوان پوكي استخوان چه بيماري است؟ پوكي استخوان بيماري است كه طي آن در اثر تخريب بافت استخوان، توده استخواني كاهش يافته و تعادل بين تشكيل و برداشت كلسيم از بين مي رود و با ايجاد اين حالت ، استخوان ها در برابر نيروي وارد شده كمي آسيب پذير شده و به راحتي مي شكنند. مهم ترين عوامل خطر ايجاد پوكي استخوان: 1- افزايش سن : بالاترين رشد استخوان معمولا در سنين 20 -10 سالگي بوده و توده استخواني هر شخصي تا سن 35 سالگي به بيشترين مقدار خود مي رسد و به تدريج با افزايش سن، كاهش توده استخواني رخ مي دهد كه اين امر در سنين بالا سرعت بيشتري يافته به طوري كه مقدار تخريب استخوان از ميزان تشكيل آن بيشتر مي شود. 2- جنس : پوكي استخوان در زنان چهار برابر مردان تخمين زده مي شود. 3- يائسگي : زماني كه زنان به سن يائسگي مي رسند در اثر كمبود هورمون هاي تخمدان ميزان تخريب استخوان در آنها زياد شده و سرعت تخريب استخوان از تشكيل آن بيشتر مي شود.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت ورزش همگانی آزمایش تراکم خاک پاورپوینت محاسبات دارویی پاورپوینت شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پرسشنامه اهمالکاری تحصیلی