👈 فروشگاه فایل 👉

رشد مو و افزایش آن به وسیله تکنولوژی بینورال سابلیمینال

ارتباط با ما

... دانلود ...

رشد مو و افزایش آن به وسیله تکنولوژی بینورال سابلیمینال

دانلود فایل رشد مو و افزایش آن به وسیله تکنولوژی بینورال سابلیمینال ، تکنولوژی بینورال سابلیمینال مدرن ترین روش تاثیرگذاری روی مغزوذهن انسان می باشد.

 اگه دوست داری به خواسته هات برسی لازمه که تورو با تکنیک هایی آشنا کنم که تورو به اهداف وخواسته هات برسونه.

شما خوانندگان محترم می توانید سوالات خود را با آیدی تلگرام:

@Sp616

@sp024

در میان بگذارید.ما همیشه آنلاین هستیم وسعی می کنیم به تمام سوالات شما پاسخ گو باشیم.

تکنولوژی به کار رفته چگونه است؟

 به معنای اثر گذاشتن بر ذهن وبدن بدون متوجه شدن ضمیر خود اگاه است. subliminal لغت

ذهن انسان شامل دوبخش خوداگاه وناخوداگاه می باشد .بخش ناخودآگاه ذهن ما از لحاظ پردازش بسیار پرقدرت است .به طوری که قادر به درک بسیاری از موضوعاتی است که ما در حالت خودآگاه آن را درک نمی کنیم.

تکنولوژی بینورال سابلیمینال یکی ازمدرن ترین روش های تاثیر گذاری روی ذهن ومغز انسان است.این تکنولوژی با استفاده از عبارات تاکیدی  فوق مثبت-  که مرتبط با موضوع مشخص است  و توسط آهنگ پوشش داده شده اند- عبارتهای پنهان  را بارها وبارها  به ضمیر ناخوداگاه ارسال کرده وبه تدریج برنامه ریزی وکدگذاری هدفمند به سمت رسیدن به خواسته ها می کند .این تکنولوژی ازمرز ناممکن ها فراتر رفته و همه چیز را ممکن می کند!

بدون شک رمز دستیابی به هرخواسته ای .دستیابی به قدرت نامحدود  ضمیر ناخوداگاه است.

واینک شما عزیزان با تکنولوژی بکاررفته در این فایل رشد مو و افزایش آن راتجربه خواهید کرد.بسیاری از دوستان  لطف داشتند و نظرات  خود را بعداز استفاده از فایل برای ما ارسال نموده اند.بسیار خوشحال می شویم شما نیز ما را ازنظرات مثبت وسازنده خود بهره مند سازید.

 هدیه گروه تخصصی نامحدود به شما دوستان عزیز

*******دانلود رایگان*******

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تاسيسات وتجهیزات استخر شنا پاورپوینت عرفان اسلامی گزارش کارآموزی احتراق در موتورهاي اشتغال- جرقه اي پاورپوینت کارگاه آموزشی درآمدی بر جامعه‌شناسی خانواده پاورپوینت توصیه های ایمنی درمدرسه