👈 فروشگاه فایل 👉

پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی تئوری رفتار برنامه ریزی شده، نظریه شغلی شناختی اجتماعی، ویژگی های فردی و

ارتباط با ما

... دانلود ...

پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی تئوری رفتار برنامه ریزی شده، نظریه شغلی شناختی اجتماعی، ویژگی های فردی و

دانلود ورد با موضوع پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی تئوری رفتار برنامه ریزی شده، نظریه شغلی شناختی اجتماعی، ویژگی های ف0صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد صفحه : 20 صفحه

فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

قسمتی از متن نمونه:

دانستن و همکاران  (2013) برای شناسایی عوامل مؤثر بر آینده و انتظارات شغل کارکنان از تئوری رفتار برنامه ریزی شده استفاده نموده، نتایج حاکی از آن بود که نگرش، هنجار ذهنی و کنترل رفتاری درک شده قادرند 76% از واریانس تمایل بر آینده شغلی کارکنان را پیش بینی کند. همچنین یزدان‌پناه و همکاران (2011) در مطالعه‌ای به بررسی رفتار و تمایلات رفتاری کارکنان سازمان‌های جهاد کشاورزی نسبت به حفاظت آب، از تئوری تکامل ‌یافته رفتار برنامه‌ریزی شده استفاده نموده، متغیرهای هنجار اخلاقی، مفهوم خود، درک از ریسک و اسطوره‌های ذهنی به عنوان متغیرهای اضافی به تئوری رفتار برنامه‌ریزی شده اضافه شده است. نتایج نشان داد، تئوری رفتار برنامه‌ریزی شده قادر به پیش‌بینی رفتار و تمایلات رفتاری افراد مورد مطالعه می‌باشد. همچنین متغیرهای هنجار اخلاقی، کنترل رفتار درک شده و هنجار ذهنی قادرند 64 درصد از تغییرات متغیر وابسته تمایلات رفتاری را پیش‌بینی کنند. آن دسته از کارکنانی که درک و تعهد بیشتری در رابطه‌ با حفاظت آب احساس می‌کرده‌اند، تمایلات رفتاری بیشتری برای درگیر شدن در چنین فعالیت‌هایی از خود نشان داده‌اند.

هیدی و وایت  (2013) در مطالعه ای به بررسی تمایلات رفتاری جوانان، برای پیوستن مغز استخوان رجیستری دهنده از تئوری تکامل ‌یافته رفتار برنامه‌ریزی شده استفاده نموده، متغیرهای هنجار اخلاقی و مفهوم خود به عنوان متغیرهای اضافی به تئوری رفتار برنامه‌ریزی شده اضافه شده است. نتایج نشان داد، تئوری رفتار برنامه‌ریزی شده قادر به پیش‌بینی رفتار و تمایلات رفتاری افراد مورد مطالعه می‌باشد. همچنین متغیرهای نگرش، هنجار ذهنی، کنترل رفتاری درک شده، هنجار اخلاقی و هویت قادرند 2/67  درصد از تغییرات متغیر وابسته تمایلات رفتاری را پیش‌بینی کنند.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت دماسنج دو فلزی پاورپوینت 21 روش غلبه بر تنبلی و انجام بیش ترین کاردر کمترین زمان پاورپوینت كارآفرين و كارآفرينی پاورپوینت ایستگاه جزایر قناری مبانی نظری وپیشینه تحقیق اعتیاد به اینترنت