👈 فروشگاه فایل 👉

خلاصه قوانين و مقرراتآموزشي دوره هاي تحصيلات تكميلي

ارتباط با ما

... دانلود ...

خلاصه قوانين و مقرراتآموزشي دوره هاي تحصيلات تكميلي

تحقيق خلاصه قوانين و مقرراتآموزشي دوره هاي تحصيلات تكميلي

 متشکل از 65 صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

فهرست مطالب

صفحه    عنوان

1    مقدمه

    بخش اول :

2            معرفي رشته هاي مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه لرستان

    بخش دوم :

4           مقررات آموزشي دانشجويان كارشناسي ارشد و دكترا

    بخش سوم :

30           مراحل انجام پايان نامه

    بخش چهارم :

34           آيين نامة ارزشيابي پايان نامه كارشناسي ارشد

37           دستورالعمل نگارش و تدوين پايان نامه     

    بخش پنجم :

45    فرمها

مقدمه :

در آغاز ، موفقيت شما دانشجويان و دانش پژوهان عزيز را در ورود به دوره هاي كارشناسي ارشد و دكتراي تخصصي دانشگاه لرستان تبريك عرض مي نماييم . راهيابي مجدد شما به دانشگاه در راه كسب علم و دانش نويد تازه اي به روح جامعه نيازمند مي دهد . اميدواريم از اين دورة طلايي در راه تحصيل ، تحقيق و پژوهش نهايت استفاده را برده و با بهره مندي از تجارب و معلومات استادان متخصص و كارآمد بتوانيد هر چه زودتر زمينه هاي لازم را در راه خدمت به اين مرز و بوم بدست آورده و در رساندن جامعه به مرز خود كفايي بيش از پيش مفيد و مؤثر واقع شويد .

مجموعه حاضر كه مشتمل بر معرفي رشته هاي دوره هاي تحصيلات تكميلي، مقررات آموزشي، مراحل مختلف پايان‌نامه (از انتخاب موضوع تا فارغ التحصيلي)، دستورالعمل نگارش و تدوين پايان نامه و ساير اطلاعات مي باشد ، به منظور آشنايي بيشتر شما دانشجويان عزيز با مقررات و قوانين جاري آموزشي تقديم مي گردد . توصيه مي شود با استفاده از محتويات جزوة حاضر كليه مراحل آموزشي و پژوهشي خود را به موقع و با موفقيت طي نماييد ، زيرا مطلع نبودن از مقررات مانع اجراي آنها نخواهد شد . اين مديريت ، با تمام توان و امتنان در پاسخگويي به سؤالات شما عزيزان كوشا خواهد بود . براي تمامي شما عزيزان از درگاه حضرت حق تعالي در امر تحصيل و زندگي موفقيت و سربلندي را آرزو مي‌كنم .

با آرزوي توفيق الهي

دكتر امير حمزه حقي آبي

مديريت تحصيلات تكميلي دانشگاه لرستان

👇محصولات تصادفی👇

نقشه اتوكد منطقه 10 تهران بصورت قطعه بندي پاورپوینت هک و هکر بررسی زنبور(انواع و اجزا بدنی انها) بررسی فنون مدیریت زمان پرسشنامه شخصیتی پنج عاملی NEOPI-R – فرم بلند