👈 فروشگاه فایل 👉

کودک ازاری

ارتباط با ما

... دانلود ...

کودک ازاری

تحقيق بررسی کودک ازاری

 متشکل از 89 صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

تقريبا از حدود 50 سال پيش علاقه به حفاظت و حمايت از كودكان افزايش يافت . گروهي از صاحب نظران هر نوع رفتار خشونت آميز بزرگسالان عليه كودكان و نوجوانان( از ضربه هاي خفيف گرفته تا حملات آسيب زاي شديد )را نوعي كودك آزاري  مي شناختند . بر اين مبنا رفتار خشن، عملي بود كه از روي قصد و به طور عمدي انجام مي گيرد و در شخص ديگر، درد يا صدمه جسمي ايجاد مي كند . اما برخي معتقد بودند اعمال خشونت آميز به دو دسته ي طبيعي و غير طبيعي تقسيم مي شود و چنان چه والدين يا مراقبان، به قصد كنترل يا هدايت رفتار كودك از اقدامات خشونت آميز استفاده كنند، اين رفتار, طبيعي بوده و كودك آزاري محسوب نمي شود .

در تقابل اين دو ديدگاه، در نهايت قانون پا در ميان نهاد و اعلاميه حقوق كودك به سال 1959 به تصويب مجمع عمومي سازمان ملل متحد رسيد كه نماينده ايران نيز به آن راي مثبت داد . هم چنين در سال 1372، جمهوري اسلامي ايران به عضويت پيمان نامه ي حقوق كودك، مصوب سازمان ملل متحد، در آمد و به اين ترتيب، راه براي تصويب قوانين مربوط به پيشگيري از كودك آزاري در ايران هموار شده است .

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت چرخ دنده و انواع آن پاورپوینت خونریزیها پاورپوینت آشنایی با فولادسازی بررسی ساختمان سازی و نقش بتن در ان یك الگوریتم جدید پیش بینی با استفاده از كوانتیزاسیون خطا در فیلتروفقی RLS