👈 فروشگاه فایل 👉

مقایسه شیوع وسواس فکری – عملی میان دانشجویان پسر و دختر

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقایسه شیوع وسواس فکری – عملی میان دانشجویان پسر و دختر

تحقيق مقایسه شیوع وسواس فکری – عملی میان دانشجویان پسر و دختر

 متشکل از 10 صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

بسمه تعالی

شورایعالی فنی (سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور)

احتراماً به استحضار می رساند موارد کاری مشروح ذیل در بررسی بعمل آمده در فهرست بهاء سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور وجود نداشته و جزء اقلام ستاره دار محسوب می گردد. لذا اقلام کاری را که نیاز به تجزیه بهاء دارد ارسال خواهشمند است دستور فرمائید اقدام مقتضی بعمل آید.

1- پرس افقی

بمنظور عبور کابل (با نصب لوله) از زیر خطوط راه آهن در مناطقی که امکان کنده کاری زیر ریل با دست بجهت عبور قطار و یا خطرناک بودن اجرای کار و نیز عبور از زیر تقاطع های جاده و راه آهن که اجازه کنده کاری آسفالت خیابان ها با ترافیک بالا میسر نیست از وسیله ای بنام پرس افقی استفاده می شود. استفاده از وسیله مذکور در واقع یک نوع کانال کنی و یا نقب زنی می باشد و اجرای عملیات بشرح ذیل می باشد.

با توجه به عرض سوراخکاری که از حداقل 7 متر تا 30 الی 40 متر و با قطرهای مختلف می باشد ابتدا بایستی عرض سوراخکاری مشخص و حتی المقدور محل انتخاب شده در مسیر لوله گذاری قسمتهای که توده های بتونی وجود نداشته باشد (در صورت داشتن اطلاعات) لذا در یک طرف خط یا ریل و یا جاده و یا هر محل دیگری که بایستی عملیات صورت پذیرد یک حوضچه بعرض حداقل 2 متر در 2 متر و به ارتفاع مشخص که در آن نقطه لوله گذاری بایستی صورت پذیرد بوسیله کارگر چنانچه قابل اجرا باشد بوسیله ماشین (بیل مکانیکی) کنده می شود (حوضچه خاکی) و دیواره حوضچه بایستی کاملا صاف که دستگاه بتواند دقیقا با دیواره مچ شود. آنگاه بوسیله جرثقیل دستگاه داخل حوضچه شده و بصورت تنظیم و دقیق در محل خود قرار می گیرد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت اصول مدیریت اسلامی و الگوهای آن بررسی کامل شكنجه تاريخچه جامعهشناسى روستائى پرسشنامه شخصیتی کرنل C-I فرمN2 فناوری سقفهای سبک